Karinis Vaiko Gimtadienis

Vaiko Gimtadienis

Kiekvienam vaikui patiks mūsų siūlomas generolo gimtadienis! Įspūdingas kariškas gimtadienis liks Jūsų vaiko atmintyje ilgai.

Vaiko gimtadienis bus linksmas ir kupinas nuotykių, kadangi vaikus supažindiname su tikra karo amunicija, taip pat rengiame įvairias estafetes ir konkursus. Gimtadienio metu, visi vaikai paskirstomi į dvi komandas ir kiekvienai iš jų duodama iki 1000 šovinių. Jais vaikai šaudys į specialius taikinius. Kiekvienai komandai taip pat yra duodamos misijos, pavyzdžiui „Dingusio krovinio paieška“. Karinių pajėgų generolo gimtadienio programa ypatinga tuo, kad ji ne tik linksma, bet ir sustiprins Jūsų vaiko pasitikėjimą savimi – juk jis bus karinių pajėgų būrio lyderis! Klasikinis kliūčių ruožas leis Jūsų vaikui pasijausti kaip filme, o vaiko gimtadienis bus užbaigtas su iškilminga pagarbos „vakaro kaltininkui“ ceremonija, žinoma, kurios dėmėsio centre bus Jūsų vaikas!

„Generolo gimtadienis“ – tai puiki proga Jūsų vaikui patirti nuostabių pramogų ir tuo pačiu įgauti naujos gyvenimo patirties. Toks vaiko gimtadienis ne tiks neleis Jūsų vaikui nuobodžiauti – greta linksmybių, jūsų vaikas išmoks ir itin reikalingų dalykų, tokių kaip pirmosios pagalbos suteikimas esant kritinei situacijai. Užtikriname, kad šis vaiko gimtadienis yra visiškai saugus, kadangi visos šventės metu dalyvius stebės ir apmokys du patyrę instruktoriai. Mes garantuojame linksmybes viso vakarėlio metu, daugybę žaidimų ir prizų, kurie įžiebs nuoširdžią šypseną Jūsų vaiko ir jo draugų veiduose!

Vaikai taip pat išmoks pasigaminti kariško maisto davinį, išmoks sveiko ir aktyvaus gyvenimo ypatumų. Mūsų tikslas – sukurti nepakartojamą vaiko gimtadienio šventę, kuri būtų kupina adrenalino, greičio, impulsyvumo, netikėtumo ir naudingos, gyvenimiškos patirties. Šiuo metu skelbiame akciją – užsisakant „Generolo gimtadienį“ sekmadienį suteikiame net 100 litų nuolaidą! Skubėkite užsisakyti šį puikiai suplanuotą ir turiningą renginį – Jūsų vaikas pasijaus laimingiausiu pasaulyje!

Leave a Comment


NOTE - You can use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>