Vaiko Gimtadienis – Idėjos

Vaiko Gimtadienis

Norite pradžiuginti savo vaikus paruošdami jiems nuostabią gimtadienio staigmeną? Mes Jums turime vertingų patarimų, kurie Jūsų vaikų gimtadienį pavers vienu dideliu neišdildomu įspūdžiu.

Ypač populiarus ir sėkmingas būdas – nusivesti vaikus su draugais į kavinę, kurioje yra speciali programa vaikų gimtadieniams. Tai gali būti gerai žinomos vaikų kavinės „Euroopa“ ar „Žiogas“, kuriose gausu pramogų ne tik vaikams, bet ir tėveliams. Vaikai tokiose kavinėse galės išsidūkti didelėse, tačiau saugiose vaikų žaidimų aikštelėse, pažaisti stalo ledo ritulį, įvairius kompiuterinius žaidimus. Vaiko gimtadienis bus išties įdomus.

Taip pat tokios kavinės kaip „McDonald‘s“ ir „Mambo Pica“ rengia specialias programas vaikų gimtadieniams. Pavyzdžiui, sekmadieniais „Mambo Picoje“ nuo 12 iki 15 valandos yra vaikų valanda. Vaikus linksmina meškinas, kuris siūlo vaikams įvairių linksmybių ir užsiėmimų. Ant sienos kabantis didelis ekranas nuolat rodo animacinius filmus, todėl neabejokite – Jūsų vaikai ten tikrai ras ką veikti ir nenuobodžiaus. Taip pat galite nusivesti savo vaikus į boulingą. Užsakę specialą gimtadienio programą, galėsite pigiai nupirkti savo vaikams skanėstų ir gėrimų. Yra ir daugybė alternatyvių vaikų kavinių, kuriose dažniausiai būna siūlomos šios pramogos: dartai, boulingas, žaidimų aikštelė, piešimo konkursai ir kita.

Štai „Išdykėlio sala“ siūlo ne tik puikią žaidimų aikštelę – į programą įtrauktas ir klounas, kuris linksmins Jūsų vaikus ir kartu su jais keps gimtadienininkui tortą. Jei norite dar kažko originaliau, galite kreiptis į renginių organizatorius GoCrazy.LT, kurie siūlo neįprastą „Generolo gimtadienį“ ir itin slaptą „Slaptojo agento gimtadienį“. Jūsų vaiko gimtadienis bus išties originalus ir kupinas nuotykių – vaikai bus supažindinti su kariniais ginklais, bus rengiamos įvairios komandinės estafetės, karinio maisto ruošimas ir organizuojami įvairūs turnyrai ir konkursai.

Leave a Comment


NOTE - You can use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>